Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

PRO.AGENT

Raciborska 13 Gliwice

Mapa

514 171...

514 171 514

508 343 406

biuro czynne: otwarte teraz do 20:00

specjalizacje: nieruchomości komercyjne, nieruchomości mieszkaniowe

proagent.com.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Jakub Nieckarz
  • Piotr Szcześniak

O nas

Jesteśmy dynamicznym i profesjonalnym biurem nieruchomości z pasją świadczącym najlepsze usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupna oraz wynajmu nieruchomości. Agencja nieruchomości PRO.AGENT skupia się na dostarczaniu kompleksowej obsługi, kierując się przede wszystkim interesem oraz bezpieczeństwem naszych klientów. Zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych agentów, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat lokalnego rynku nieruchomości. W swojej pracy największy nacisk kładziemy na uczciwość i rzetelność, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że powierzają swoje sprawy profesjonalistom. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, dlatego też jesteśmy z nimi na każdym etapie transakcji.

Agencję nieruchomości PRO.AGENT reprezentuje duet doświadczonych pośredników :

Piotr Szczęśniak
Doświadczenie:
Z gliwickim rynkiem nieruchomości związany od 2012 roku. Prawnik z wykształcenia. Pracował dla małych jak i korporacyjnych biur obrotu nieruchomościami. Od 2019 roku jako niezależny agent pod swoją marką. Największą satysfakcję daje mu zadowolenie i zaufanie klientów. Uwielbia stare kamienice i gustowne wnętrza. Wciąż się rozwija, bo skuteczność to dla niego klucz do sukcesu. Posiada licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr 29133.
Zainteresowania:
Pasjonat szermierki i sędzia międzynarodowy, członek kolegium sędziów Polskiego Związku Szermierczego. Uwielbia czytać. Miłośnik historii Gliwic.

Jakub Nieckarz
Doświadczenie:
Od wielu lat związany z lokalnym rynkiem nieruchomości. Swoje kwalifikacje zdobywał pracując jako niezależny broker. Doświadczony handlowiec doskonale znający charakterystykę pracy pośrednika nieruchomości. Posiada rozległą sieć kontaktów w branży - pośredników, deweloperów, prawników i specjalistów finansowych. Z powodzeniem angażuje się w budowanie trwałych relacji z klientami oraz skutecznie podejmuje się trudnych zadań które często wymagają wyjścia poza standardowe ramy pracy agenta nieruchomości.
Zainteresowania:
Udziela się społecznie organizując i wspierając różnego rodzaju lokalne inicjatywy społeczne. Członek Zarządu Stowarzyszenia "Polska Wolności".

Co nas wyróżnia?
Otwartość- śledzimy najnowsze trendy branżowe.
Doświadczenie- posiadamy wieloletnie doświadczenie w handlu i obrocie nieruchomościami, stawiamy na sprawdzone rozwiązania.
Bezpieczeństwo- twoje nieruchomości są pod dobrą opieką, działamy legalnie, stawiamy na rzetelność i bezpieczeństwo transakcji.
Oszczędność czasu- powierzając nam swoją nieruchomość, zajmiemy się Twoimi sprawami, dzięki czemu zyskasz cenny czas.
Kompleksowość usług- świadczymy uzupełniające się wzajemnie usługi na rynku nieruchomości, nie musisz szukać kilku specjalistów możesz zlecić to nam. Tam gdzie nie jesteśmy ekspertami oddajemy pole profesjonalistom.

Rynek pierwotny

690 000 zł78,76 m² 8 760,79 zł/m²

Jakub Nieckarz

Jakub Nieckarz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle...

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

Jakub Nieckarz

Jakub Nieckarz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjny apartament zlokalizowany na os.Radosnym w Gliwicach. Osiedle Radosne to zamknięty...

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł131 m² 8 389,31 zł/m²

Jakub Nieckarz

Jakub Nieckarz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1901

Oferta na wyłączność Oferujemy na sprzedaż reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m . Mieszkanie usytuowane jest na 1.piętrze zabytkowej...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Gliwice,śląskie

1 250 000 zł201,42 m² 6 205,94 zł/m²

Jakub Nieckarz

Jakub Nieckarz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1925

Oferta na wyłączność Prezentujemy na sprzedaż niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 201,42 m , położone na 2. piętrze budynku...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Gliwice,śląskie

38,17 zł/m²131 m² 5 000 zł

Jakub Nieckarz

Jakub Nieckarz

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność Oferujemy na wynajem reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m2. Nieruchomość usytuowana jest na 1.piętrze zabytkowej kamienicy...

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł21,50 m² 8 837,21 zł/m²

Piotr Szcześniak

Piotr Szcześniak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Szukałeś mieszkania w Śródmieściu Gliwic? Miejsca na gabinet, małe biuro albo salon kosmetyczny? Ta kawalerka o powierzchni 21,5 m na...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 000 zł89,97 m² 8 191,62 zł/m²

Jakub Nieckarz

Jakub Nieckarz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Osiedle Radosne II przy ul. Karola Dickensa w Gliwicach to kontynuacja Osiedla Radosnego przy ul.Szafirowej....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

Jakub Nieckarz

Jakub Nieckarz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

Jakub Nieckarz

Jakub Nieckarz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł56 m² 4 910,71 zł/m²

Jakub Nieckarz

Jakub Nieckarz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/4